אם יש משהו שקיים משחר ההיסטוריה, זה התהליך הטבעי של הלידה. יחד עם זאת, היום כולנו כבר יודעים לומר שלמרות שמדובר על עניין טבעי, זה לא באמת כל כך פשוט. לא באמת כל הלידות מסתיימות בדיוק כפי שאנחנו מצפים ורוצים. לכן עולה השאלה: איך אפשר להגדיל את הסיכוי ללידה טובה ובטוחה יותר? כאן בדיוק נכנס לתמונה הניתוח הקיסרי שאפשר לעשות גם באופן פרטי. ניתוח קיסרי פרטי הפך להיות מאוד נפוץ בשנים האחרונות, כך שאת ממש לא היחידה שחושבת על האפשרות הזאת. ניתוח כזה שייעשה באופן פרטי יתאים לך ויתקיים בסביבה נעימה ורגועה, אז למה לחשוב פעמיים? 

היתרונות של ניתוח קיסרי פרטי

יש לך התלבטות בין ניתח קיסרי שתוכלי לעשות באופן פרטי ובין לידה בצורות אחרות? לא ברור לך האם כדאי יהיה לפנות לבית החולים הקרוב לביתך ולבקש לקבוע ניתוח קיסרי? זה אומנם נכון שהיום בבתי החולים מתבצעים אינספור ניתוחים כאלה כמעט בכל יום, אך בפועל, הדברים שם לא בשליטה שלך. תמיד יכול להיכנס עוד ניתוח חירום שלמעשה ידחה את הניתוח שלך, מה שאומר שאולי תלדי בסופו של דבר בדרך אחרת. לכן, אם את לא רוצה הפתעות כאלה ואחרות, ניתוח קיסרי פרטי יתאים לך. בנוסף, היום ניתוחים קיסריים פרטיים מתקיימים במקומות שנעים להגיע אליהם, כך שהחוויה כולה יכולה להיות טובה מכפי שאת חושבת. 

איך לבחור את המקום הנכון לניתוח כזה? 

אין ספק שכאשר מדברים על ניתוח קיסרי פרטי מדברים על אפשרויות רבות. מטבע הדברים, ככל שהביקוש עולה, יש גם עוד ועוד מקומות שבהם ניתן יהיה לעשות ניתוח כזה. יחד עם זאת, לא בכל מקום הרופא שינתח אותך יעשה עבודה מספיק טובה ומקצועית. בנוסף, לא בכל מקום הציוד הינו מספיק מתקדם. חשוב להבין שאין מקום לפשרות בנושא הזה ולכן, אם יש לך אפשרות לבחור את המקום הכי טוב ומומלץ שקיים, לא כדאי לחשוב פעמיים. בחרי לך את המנתח המתאים לך כבר עכשיו ותוכלי להיות רגועה עד יום הלידה המרגש.