אחד המרכיבים החשובים ביותר למסיבת יום הולדת שמחה באמת הוא התפאורה. קישוטים יפים יוצרים אווירה חגיגית, כך שכל סלון או כל חדר בכל בית הופכים ללוקיישן מושלם. כמובן שגם אם האירוע נערך בגינה ציבורית, כדאי לקשט את המקום – ואחת האופציות היותר מוצלחות היא בלונים מעוצבים ליום הולדת.

בלונים הם פריט צבעוני, שמח, לא יקר (גם כשהוא מעוצב ואיכותי להפליא) והוא גם מתחבר אצל כולנו בראש לחגיגות כך שהוספת הבלונים ליום ההולדת מאפשרת לסמן V גם על סעיף הקישוט וגם על סעיף האווירה. חשוב לבחור נכון את הבלונים כדי שהתועלת מהם תהיה מרבית.

התאמה לאופי האירוע

השיקול הראשון בבחירת בלונים מעוצבים ליום הולדת הוא התאמה לאופי האירוע. ההתאמה צריכה להיות גם מבחינת הצבעים של הבלונים, גם מבחינת הצורות וגם מבחינת הפיזור שלהם בחלל. המגוון הרחב מאוד של האפשרויות שיש בימינו מבטיח שבכל יום הולדת יהיו בלונים מעוצבים בדיוק לפי הסגנון של המסיבה שנבחרה.

הצורות והגוונים האהובים על חתן או כלת השמחה

עוד שיקול משמעותי בבחירת בלונים מעוצבים ליום הולדת מתוך השפע האינסופי הקיים הוא ההעדפות של חתן או כלת המסיבה – גם אם לא הם אלה שבוחרים את הבלונים אלא מי שמארגן את החגיגה. גם הטעם של מי שעבורו זהו היום השמח ביותר בשנה – גם כשמדובר בילד קטן וגם כשמדובר באדם מבוגר – בא לידי ביטוי הן בצורה והן בגוונים.

איך יודעים כמה בלונים מעוצבים ליום הולדת צריך?

החלטה חשובה נוספת היא מספרם של הבלונים המעוצבים שיקשטו את יום ההולדת. כאמור בלונים, ואפילו אלה היפים ביותר, הם פריט יחסית זול, ולכן בדרך כלל השיקול הכלכלי הוא לא קריטי – אבל מספר רב מדי של בלונים עלול להוביל לכך שהם ישתלטו על החלל, וכולנו מכירים את הכלל "תפסת מרובה לא תפסת". העצה הטובה ביותר היא לרכוש את הבלונים מחברה שמציעה לא "רק" שלל אופציות אלא גם ייעוץ מקצועי, על בסיס ניסיון רב בתחום, כך שהכמות של הבלונים תהיה מדויקת בהתאם לשטח המקום ולאלמנטים האחרים של התפאורה.