תנסו להיזכר בשחר ילדותכם – אין ילד שלא אוהב בלונים. בכל הצורות ובכל הסוגים. בלונים הם גם האופן בו הליצן מבטא את עצמו. בעשור האחרון התפתחה המודעות עבור משלוחי בלונים בצורה של משלוח, מכיוון שכולכם בוודאי מעוניינים לגרם לשמחה למישהו אחר. הדרך הקונבנציונאלית והבנאלית של משלוח זר פרחים או לחלופין משלוח של זר משוקולד כבר עברה מן העשור הזה וכעת מושם הדגש על משלוחי בלונים בצורת משלוח. 

למשלוחים של בלונים באופן של משלוח יש הרבה סגולות. החן שלהם והייחודיות שלהם מעביר בנו נוסטלגיה של בלונים והעלות הסופית שלהם לחלוטין נותנת בידכם ליהנות מהם וגם לבצע שליחה שלהם לאנשים מסוימים.

למי ניתן לשלוח בלונים? 

  • משלוח בלונים לאם הטרייה – אחד מהדברים שאנו מבכרים לעשות זה להעניק מתנה לקרוב משפחה או אף לחברה שילדה והיא אם טרייה. מן ההיבט שלה היא קיבלה מתנה בדמות הפעוט הרך שרק יצא לאוויר העולם, וסוף כל סוף הסטטוס שלה הפך להיות אמא. כדי שנוכל להשתתף באהבה הזאת, עלינו לברר איך אנו עשויים לשמוח את השמחה שלה ולהפגין לה זאצ. באמצעות משלוח של בלון אל חדר היולדות – הדבר יהיה אפקטיבי ביוצר. ניתן לבצע זאת מתוך בית החולים, במידה שיש שם חנות אשר מעניקה את השירות הזה, או לבחור חברה כזאת באינטרנט.
  • שליחת בלון עבור כל מי שזקוק לזה – לעתים ישנן סיטואציות אשר בהן אנו לא מאושרים ואנו לפחות שמחים על התובנה כי באמתחתנו חברים קרובים. אם אנחנו מהווים את החבר הקרוב של מי שעצוב – אחת מהדרכים לבצע זאת היא למלא לו את המקום שלו עם בלונים. בלונים תמיד משחמים, על אף העובדה שלעתים מישהו מכם עצוב מפאת גורמים כאלו ואחרים, במידה והוא יקבל בלונים – הדבר ישמח אותו ויעלה חיוך על דל שפתותיו.
  • משלוח בלונים לצורכי המיתוג של העסק שלכם – אתם יכולים להדפיס על בלוני הליום את שם העסק שלכם, האתר האינטרנטי שלכם, הטלפונים שלכם, הלוגו שלכם ואף הסלוגן שלכם ולהעניק אותם ללקוחות שלכם ולעובדים שלכם.