בתור הורים לילדים, חשוב לנו שהם יראו טוב, ירגישו בנוח ושיהיה להם ארון מגוון שיתאים לכל צורך. בגדים לגן או לבית הספר, בגדים לערבי שישי וחג, בגדים לפעילויות וספורט, בגדים לקיץ, לחורף ולעונות מעבר. איפה הבעיה? ובכן, זו לא ממש בעיה, אלא יותר מורכבות לכיס שלנו, הרי הילדים שלנו גדלים כל יום, כל שבוע, כל חודש, כל שנה, דבר המצריך מאיתנו ההורים להיות ערוכים ולבצע רכישות דחופות. אז הנה כמה טיפים לרכישת בגדי ילדים מעוצבים מבלי לקרוע את הכיס.

טיפ מספר 1 – רוכשים מראש וקונים בגדי ילדים מעוצבים לפני שהעונה מתחילה

בכל האתרים, גם באתר של גלורי חנות בגדי ילדים, ניתן לבצע רכישות של בגדי ילדים מעוצבים. בסוף עונה/בחגים/בתקופות מיוחדות, אפשר להנות ממחירים ממש נוחים ואפילו מבצעים משתלמים במיוחד כמו 1+1,2+1 וכדומה. בזמנים כאלה שווה להיערך מראש ולרכוש לילדים לעתיד.

טיפ מספר 2- משווים מחירים

בגדי ילדים מעוצבים אפשר לקנות מכל מיני אתרים וחנויות. אפשר לקנות מאתרים ישראלים, אפשר לקנות מאתרים מחו“ל ולכן לפני שאתם מוסרים את פרטי האשראי שלכם, שווה להשוות בין 2-4 אתרים בהתאם לטעם האישי של הילדים שלכם או הסגנון שאתם נוהגים להלביש אותם, וכך בעצם לבצע את הבחירה הטובה ביותר עבורכם.

טיפ מספר 3- קונים רק את מה שצריך 

הרבה פעמים יש לנו נטייה לרכוש רק כי זה זול ממש או רק כי הפריט או הפריטים הספציפיים שנגלו לעינינו יפים במיוחד. אז לפני שרוכשים, אם כמובן המטרה היא לחסוך ולהוזיל עלויות, שווה לתת הצצה על ארון הבגדים ולהבין מה בדיוק הם צריכים. לפי זה ניתן יהיה לבצע רכישות חכמות יותר.

ועוד כמה דברים שכדאי לשים אליהם לב

  • בדקו את מדיניות המשלוחים של האתרים מהם אתם רוכשים, בעיקר אם אתם צריכים את הפריט הספיצי ליום או תאריך מסוים כמו חג או חתונה.
  • וודאו שהאתר מאובטח.
  • העדיפו רכישות מאתרים עם שירות לקוחות מקצועי.