חייבים להודות, ילדים יודעים מה הם רוצים, והם חותרים במלוא המרץ להשיג את מה שהם רוצים. לכן, כשאנחנו בוחרים משהו בשביל הילדים שלנו, אנו מנסים לעשות זאת בהתחשבות הרבה ביותר, ועם הניסיון הכנה להבין מה הם באמת רוצים. כשמדובר בחדר של הילד, ובבחירת טפטים לחדרי ילדים, כדאי לעשות זאת ביתר תשומת לב, כי הטפט ישפיע באופן ישיר על המראה של החדר, בצורה שלא ניתן להתעלם ממנה.

אם מדובר בתינוקות, אז האווירה בחדר בידיים שלכם, אבל מה קורה כשמדובר בילדים קצת יותר גדולים, וחס ושלום אפילו מתבגרים? תוכלו כיום להציע לילדים שלכם לבחור טפטים לחדר ילדים אונליין, ולצאת עימם למסע קניות משגע, בלי לשבור את הכיס, ובלי מאמץ מיותר.

טפטים לחדרי ילדים: העיצובים הפופולאריים

כמו בכל מוצר, בין אם בעולם העיצוב ובין אם לאו, גם טפטים לחדרים ילדים מגיעים במגוון רחב של צורות ודגמים, והטרנדיות שלהם משתנה עם השנים. הנה לפניכם כמה מהעיצובים הפופולאריים שחוצים את גבולות הזמן:

  1. חיות – ילדים אוהבים חיות, וטפט חיות לחדר הילדים הוא דבר שתמיד מצליח לייצר אווירה נעימה התואמת את רוח הילדות
  2. מפת העולם – לילדים מעט גדולים יותר, לפתח את רוח ההרפתקה והסקרנות, מפת העולם הפרושה על טפט לכל אורכו ורוחבו של הקיר היא חגיגה מיוחדת, והזדמנות למשחקים ולמידה משותפת.
  3. קיר מחיק – שמעתם נכון, תוכלו לתת לילדים שלכם לצייר על הקירות בלי חשש, עם טכנולוגיה חדשה המאפשרת מדבקות טפטים לחדרי ילדים (וגם למשרדים!) עם טוש מחיק ועמידות גבוהה.

מדבקות קיר ייחודיות

אם לילדים שלכם יש טעם מיוחד, או שאתם רוצים לייצר טפטים לחדרי ילדים מקוריים במיוחד, הרי שכיום תוכלו להשתמש בטכנולוגיה של הדפסה גם בבודדים, מה שמאפשר לכם במחיר כמעט זהה למה שהייתם משלמים על טפט מייצור המוני, לייצר לעצמכם את הטפט המושלם לחדר הילדים.

מדבקות קטנות או גדולות, בצורות, צבעים ועיצובים שונים, כולל כתיבת משפטים שונים, או את שמות הילדים, בהדבקה פשוטה וחזקה. טפטים לחדרי ילדים לא חייבים להיות שבלונה, ואתם יכולים לתת לדמיון של ילדיכם לרקום עור וגידים, ולהפוך ליצרה של ממש התלויה להם על הקיר.