לא חשבתם על האפשרות שיום אחד אולי תרצו להתגרש אך לאחרונה זו נראית לכם אופציה ריאלית? אם כך, ברור מדוע אתם מרגישים נרעשים וחווים סוג של רעידת אדמה. לבנות משפחה ביחד ואחר כך להחליט לפרק אותה זה לא דבר פשוט, אם כי זה קורה להרבה מאוד אנשים בישראל בשנים האחרונות. בוודאי חלק ממה שמטריד אתכם זו המשמורת המשותפת על הילדים, וכדאי שתדעו שלא תמיד הוויכוח סביב העניין הזה חייב להיות אינסופי. לכן, אם תדעו מה המטרות שלכם ואם תנסו להגיע לעמק השווה בנושא של משמורת ילדים, בהחלט יכול להיות שהעניין יסתיים בקלות רבה מכפי שאתם חושבים.

האם עורך דין מקצועי יסייע בנושא של משמורת ילדים?

הבעיה של רוב האנשים שבוחרים להתגרש היא בדרך כלל העובדה שאין להם מושג מהן הזכויות והחובות שלהם ומה אומר החוק. לכן, אם גם אתם מתלבטים לגבי הסוגיה הזאת ולא לגמרי יודעים איך להתמודד עם הדברים, כדאי יהיה לבחור עוד היום עו"ד מתאים. בין אם הקושי שלכם קשור למשמורת על הילדים ובין אם הדילמה קשורה לכל נושא אחר, עדיף להתייעץ עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. עורך דין שעוסק בגירושין מבין, מן הסתם, גם בנושא של משמורת ילדים ולכן הוא יוכל לייעץ ולסייע לכם.

איך לבחור את עוה"ד שלכם?

בין אם אתם רוצים לקבל ייעוץ בנושא כמו משמורת משותפת על הילדים ובין אם דרוש לכם ייעוץ בכל תחום אחר הקשור לגירושין, שימו לב לאיזה עו"ד אתם פונים. משמורת ילדים זה נושא רגיש ולכן חשוב לפנות רק אל עורך דין:

  • שיש לו שנים רבות של ניסיון בתחום
  • שיודע להיות גם אדיב וסובלני עם לקוחותיו
  • שיש לגביו לא מעט המלצות מאנשים שכבר קיבלו את שירותיו בעבר

לפעמים אפילו כדאי יהיה לשלם קצת יותר, כי אם זה מה שיבטיח לכם שתוכלו לסמוך על עוה"ד שלכם, מדוע שתוותרו על כך? עורך דין טוב יידע לגשר ביניכם ולסיים את העניין מהר יותר עבורכם, כך שכל אחד מהצדדים יוכל לצאת לפרק ב' מהר יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *