ביטחונם של ילדינו חשוב לנו יותר מכל, אנחנו מוודאים כי הם חגורים ברכב לפני הנסיעה, אנחנו שומרים שאין להם גישה לארונות נמוכים המכילים חומרים מסוכנים ואנחנו דואגים שלא יתקרבו לאש. אך מה לגבי החלונות של הבית? האם גם שם אנחנו מים דגש לשמור עליהם מכל מפגע? סורגים לילדים הם הפתרון הטוב ביותר על מנת להגן על ילדינו מנפילה מגובה. בין אם מדובר בחלון חדר השינה של הילדים הממוקם בקומה הראשונה ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בקומות גבוהות יותר הסכנה נמצאת שם כל הזמן וצריך לתת לכך פתרון איכותי וטוב.  

סורגים לחלונות – פתרון אופטימאלי לילדיכם

בכל בית יש חלונות אנחנו משתדלים לשמור על החלונות פתוחים על מנת לאפשר חדירה של אוויר נקי לחח הבית, כדי ליהנות במיוחד בעונות המעבר מאוויר צלול ונעים אך כאשר החלונות פתוחים הם יכולים להוות סכנה ממשית לילדים. ההורים, לא תמיד יכולים להיות עם העין על הילד ולפעמים אנחנו שומרים על שניים או שלושה ילדים בו זמנית ולכן חשוב להציב בבית אלמנטים שיכולים לסייע להורים לשמור על הילדים ולהסיר לפחות דאגה אחת מלבם. 

התקנת סורגים בחלונות הבית הם מצילי חיים של ממש ולכן אסור להקל ראש בהתקנתם. אנשי המקצוע יגיעו אליכם ויתקינו בצורה איכותית ובטוחה סורגים לחלונות הבית ויעניקו לכם שקט נפשי לאורך שנים. תוכלו להציב בחלונות ילדיכם את אחד מסורגי הילדים שישתלבו בעיצוב של חדר הילד. ישנו מגוון רחב של דוגמאות וצבעים שניתן לבחור וכך להתאים את הסורגים לחלון החדר. 

יתרונות התקנת סורגים בחדרי ילדים

בטיחות לילדים – לצערנו ישנם לא מעט מקרים בהם ילדים נופלים מחלונות. סורגים לחלונות חדרי הילדים יעניקו לכם שקט נפשי. 

אבטחה לבית – יתרון נוסף ומשמעותי ביותר הינו אבטחת הבית. הוכח כי פורצים מעדיפים לפנות לבתים שקל לפרוץ אליהם. עם התקנת הסורגים אתם מציבים בפני הפורצים מכשול וכך במרבית המקרים הם יפנו לבית אחר שקל יותר יהיה לפרוץ אליו. 

בריאותית – ישנם לא מעט הורים שממעיטים לפתוח את חלון חדר הילדים כשהילדים בבית, מה שמונע מהילדים לנשום אוויר נקי. כשמותקנים סורגים בחלונות הבית אתם יכולים לפתוח לרווחה את החלונות גם בחדרי הילדים.