תקופת ההיריון, במיוחד אצל נשים בהיריון הראשון שלהן, היא תקופה כל כך מרגשת ומיוחדת. כל אירוע, ולו הקטן והשולי ביותר הופך לחגיגה של כל המשפחה וזו היא ממש סיבה למסיבה. על אחת כמה וכמה כאשר יום הלידה מתקרב ואת רוצה להתחיל לחפש מוצרי תינוקות לרך הנולד. יחד עם זאת יש גם המון אי ודאות וחששות, בעיקר כי את לא ממש יודעת מה הילד שלך ירצה ואיך יראו החיים המשותפים של המשפחה שלכם.

איך לבחור מוצרי תינוקות לילד הראשון שלכם?

רכישה של מוצרי תינוקות מתחלקת על פי רוב לשלוש קטגוריות מרכזיות:

  1. צורך ממשי – כל המוצרים שהתינוק שלך צריך כדי לגדול. בקבוקים, חיתולים, תחליפי מזון ואפילו מוצצים. את לא יכולה לוותר על המוצרים האלו, אבל את בהחלט יכולה למצוא מוצרים בעלויות נוחות יותר.
  2. פינוקים קטנים – בגדים חגיגיים, צעצועים, וגם מוצרים בשבילך כמו כריות הנקה, הם מוצרים שמקלים על ההסתגלות לחיים החדשים והופכים את הרגעים הקטנים ביותר למרגשים ביותר. 
  3. צורך בטיחותי – כיסאות בטיחות לרכב, סוגרי בטיחות למגירות וכל מוצר שיכול לשמור על חיי הילד שלך. על המוצרים האלו את ממש לא רוצה להתפשר ואת חייבת לדרוש את הכי טוב והכי בטוח, כדי שתוכלי לישון בראש שקט.

לצד ההתרגשות – חשוב לשמור גם על תקציב הולם

באופן כללי, כן, כיף מאוד לצאת לחיפושים אחרי מוצרי תינוקות מסוגים שונים. ולרוב זו חגיגה שמערבת גם את אבא ואת סבא וסבתא. כי כולם רוצים לקנות מתנות לתינוק החדש. אבל, אם אתם לא רוצים למצוא את עצמכם מגזימים וחורגים מגבולות התקציב, חיוני לעבוד באופן מוסדר. צרו לכם רשימה של מוצרי חובה, ורשימה של מוצרים אותם אתם רוצים לקנות. לאחר שיש ברשותכם את כל מוצרי החובה ואתם מוכנים להגעתו של התינוק, אפשר לרכוש מוצרים שאתם ממש רוצים שיהיו לכם (כמו למשל חליפה ליום הברית או הבריתה). כך, תקבלו לעולם ילד מוכנים, שלווים ובעיקר מצוידים ומאורגנים לכל תרחיש.