מה יותר חשוב בעולם מאשר התינוק הרך שלנו? כל אימא וכל אבא יעשו הכול בשביל הילדים שלהם מהתקופה בה הם עוברים ומתקופת הינקות עד תקופת הבגרות שלהם. הדאגה לילדים שלנו לעולם לא נגמרת ותמיד אנחנו מחפשים את הטוב ביותר עבורם. אחד הדברים שהכי כדאי לנו לעשות כאשר הילדים שלנו עוד תינוקות או לרחוץ ולנקות אותם באמצעות סבון טבעי. קניית סבון טבעי לתינוק יכולה לשפר את בריאות העור של התינוק שלנו וגם למנוע ממנו אלרגיות שונות בעור שיכולות להתפתח כתוצאה משימוש בסבונים שיש בהם חומרים כימיקליים שונים שמזיקים לעור התינוק במיוחד.

איך קניית סבון טבעי לתינוק תשפר את בריאות העור שלו?

עור הגוף של תינוקות הוא חלק, עדין ורגיש יותר מעור של אנשים מבוגרים (תינוקות בכלל רגישים יותר בהכול מאשר מבוגרים). כאשר אנחנו רוצים להזין את עור התינוק שלנו ולאפשר לו להתפתח כיאות כדאי לנו להשקיע בנושא של קניית סבון טבעי לתינוק. סבון טבעי ימנע הופעה של פריחות בעור התינוק שלנו. הוא ימנע גם הופעה של אדמומיות או פצעים בעור והוא יזין את העור שלו בחומרים חשובים כמו ויטמינים שונים שמקבלים משימוש בסבונים טבעיים שעשויים מעשבים וצמחים שונים שהעור זקוק להם. 

מה ההבדל בין סבון טבעי וסבון מסחרי?

רובנו, רגילים ללכת לסופר ולקנות סבון לפי המחיר שלו או לפי מותג שאנחנו מעדיפים. למעשה דווקא בחנויות טבע נוכל לקנות סבונים שהעשייה וההכנה שלהם טבעית יותר ותעשייתית פחות. מה ההבדל בין סבון טבעי וסבון מסחרי? ההבדל העיקרי הוא אופן הייצור ואורך חיי המדף של כל מוצר. סבון טבעי נעשה לרוב בעבודת יד ואורך חיי המדף שלו קצר יותר מאשר סבון תעשייתי שנעשה לרוב במפעלים ומוכנסים אליו כימיקליים שונים על מנת להאריך את אורך חיי המדף שלו. כימיקליים אלו יכולים לגרום לסבון להיות פחות בריא לעור של רוב האנשים ושל תינוקות בפרט. קניית סבון טבעי לתינוק יכולה להמשיך הלאה כהרגל בריא לחיים בריאים יותר כאשר התינוק יהיה ילד, נער ואדם מבוגר.