איך קנו פעם משחקים? או-הו, זה היה סיפור. לא רק שהיה צריך לצאת מהבית, גם לא היו מספיק חנויות שאפשר היה לקנות מהם את המשחקים הכי טובים והכי פופולאריים. היום למזלנו, מצב השוק השתנה ובלחיצת כפתור אחת אפשר לקנות משחקים לסטים ולכל פלטפורמה אחרת, מבלי להתאמץ! רגע, זו הפעם הראשונה שאתם שומעים על סטים? הרשו לנו לספר לכם על אחת הפלטפורמות המצוינות ביותר למשחקים כיום!

איפה קונים משחקים לסטים ומה זה אומר בכלל?

סטים היא רשת חברתית מקוונת וחנות משחקים דיגיטלית שהושקה בשנת 2003, כפלטפורמה המאפשרת לרכוש ולהוריד משחקים בלחיצת כפתור, לצד עדכון משחקים ושמירת התקדמות. משחקים לסטים אפשר לרכוש דרך הפלטפורמה עצמה, או בחנויות כך שלאחר הרכישה המשחק יהיה זמין על גבי הפלטפורמה. 

מלבד אלו, יש לסטים כמה יתרונות בולטים:

  • תחסכו קונסולה – לא לכולם יש פלייסטיישן או קונסולות של נינטנדו בבית, ולא כולם גם מעוניינים בהן. יש כאלו שנשארים נאמנים למחשב שלהם, וסטים מצליחה לענות על הצרכים שלהם בקלות, כשמשחקים שונים שבמקור פותחו לקונסולות אחרות, זמינים בשלב כזה או אחר גם לסטים. הדבר מבטל את הצורך המוחלט בקונסולה אחרת, ומאפשר לשחקנים להנות גם כן ממשחקים שבמקור היה צורך בקונסולה ספציפית עבורם. 
  • הכל במקום אחד – גם חנות, גם קהילה, גם עדכונים; כשהכל מרוכז בפלטפורמה אחת, לא צריך להתאמץ! אין צורך לחפש קהילות מיוחדות, כי סביר להניח שקיימת קהילה המתרכזת במשחק שאהבתם, ממש במערכת עצמה. 
  • לשחק בלי סוף – בסטים יש גם משחקים שאפשר להוריד בחינם, ככה שגם אם סיימתם משחק אבל ממש לא מתחשק לכם ללכת לישון, שווה לבדוק את הקטגוריה של המבצעים או המשחקים החינמיים. 

במה תשחקו הפעם?

אין גבול לתעשיית הגיימינג. מידי תקופה משוחררים עוד ועוד משחקים לאוויר העולם, שתואמים את הרזולוציה והרמה של הקונסולות שרק הולכת ועולה. משחקים לסטים הם מגוונים, עדכניים ויש בהם את כל היתרונות שפירטנו כאן. אז למה אתם מחכים?! זה הזמן לגלות את העולם המופלא של סטים ולהתמכר! 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *