כשעוברים לבית עם חצר, זו תמיד סיבה למסיבה; זה הזמן לעצב את הגינה החלומית שתמיד רציתם, לקנות את פינת הישיבה מעוצבת כמו במרפסת בית הקפה ההוא שאתם אוהבים וכמובן, ליצור פעילויות מבדרות לילדים. מגלשות לילדים הם אחד האלמנטים האהובים ביותר על ילדים ולא בכדי; לרגע אחד הם יושבים במה שנדמה להם כמו הפינה הגבוהה ביותר בשמיים, ומיד לאחר מכן הם צונחים מטה במגלשה בכמה שניות של אדרנלין. וביננו, גם אנחנו כמבוגרים מתים על ההרגשה!

סוגים של מגלשות לילדים

אם נדמה לכם שרכישת מגלשות ילדים היא עניין פשוט, טעות בידכם! קיים מגוון רחב של מגלשות, כל אחת מיוחדת במינה:

  • מגלשות פלסטיק נמוכות – אלו המגלשות המיועדות לפעוטות בעיקר, הן נמוכות מאוד ועשויות מפלסטיק. אפשר להציב אותן בחצר אבל גם בתוך הבית מכיוון שהן לא תופסות יותר מידי מקום והן אינן גבוהות; בנויות כך שמבוגר יוכל להחזיק את הפעוט בזמן השימוש במגלשה ולשמור עליו.
  • מגלשות גדולות יותר – מגלשות אלו מותקנות בחצר ובתוך האדמה כך שיהיו יציבות. אלו מגלשות המיועדות לגילאים בוגרים יותר, שמסוגלים לטפס במעלה הסולם ולהתגלש בעצמם. אם מתחשק לכם לפנק את הילדים בטוויסט מפתיע, תוכלו לבחור בין מגלשה רגילה ומגלשת גלים! 
  • מגלשות לבתי עץ – הנה הזדמנות להגשים פנטזיה של ממש! הפופולאריות של בתי העץ לא הולכת להשתנות בקרוב, ואין ילד שאינו מוקסם מהם – בכל גיל ובכל מקום. ישנן מגלשות שאפשר לחבר בקלות לבית העץ ולהפוך אותו לאטרקציה אטרקטיבית אפילו יותר עבור הילדים. גם כאן אמור יש אפשרות לבחור בין מגלשה רגילה למגלשת גלים

תתכוננו לשעות של שקט

אחד היתרונות הגדולים של מגלשות לילדים טמון בעובדה שאתם הולכים ליהנות משעות של שקט, בזמן שהילדים סוף סוף מצאו דרך להעסיק את עצמם (מעבר למסך המחשב כמובן). אז הישענו לאחור, תתפנקו על ספר טוב וכוס קפה בידיעה שהילדים עושים את מה שהם עושים הכי טוב – נהנים מילדות מופלאה וקסומה בחצר המדהימה שיצרתם עבורם.