בשעה טובה, הרגע הגדול הגיע ולאחר תשעה חודשים של ציפייה, הנסיך או הנסיכה הקטנים הגיחו לאוויר העולם. בעוד כמה חודשים יהיה עליכם לרכוש מוצרים חדשים ואיכותיים עבור התינוק החדש. אחד מהם כמובן, הוא עגלת תינוק. תכירו את ג'ואי (Joie) המותג הנחשב ביותר בעולם התינוקות. לג'ואי מספר דגמים מוצלחים ומתקדמים במיוחד, והחברה נחשבת לפורצת דרך בתחום.

דגמי ג'ואי

מזה מספר שנים שעגלת ג'ואי נחשבת לעגלה הנמכרת ביותר בישראל, ולא בכדי! יש בה משהו ממכר ושמה של החברה הולך לפניה. החברה שמה דגש על ההורה והנוחות שלו בעת היציאה לטיול, ומעניקה מספר פיצ'רים ייחודיים וחסכניים כגון סל נשיאה שהוא גם חלק מהעגלה, אפשרויות קיפול ועוד. שלד העגלה שוקל שישה קילוגרמים בלבד! מלבד זאת, כדאי גם להכיר את הדגמים הקיימים בשוק:

  • הדגם הבסיסי – עגלה זו מגיעה עם גלגלים קטנים והצללה קטנה עבור התינוק. הדגם כמובן מתקפל ביחד עם האמבטיה שמגיעה איתו.
  • דגם Deluxe – עגלה זו מגיעה עם קפיצים, הצללה ענקית שמכסה את כל סל הנשיאה. חשוב לציין שדגם זה אינו מתקפל ביחד עם סל הנשיאה והאמבטיה.
  • דגם Deluxe יוקרתי – מדובר בדגם דומה לדגם הדלוקס, העשוי מבדים איכותיים הרבה יותר המאפשרים אורך חיים רב יותר.

איך בוחרים עגלת תינוק?

בחירת עגלת תינוק אינה קלה כלל. בני מזל מעטים ימצאו במהירות את העגלה שתתאים בדיוק לתקציב, לצרכים שלהם ושל התינוק שלהם. הגישה הטובה ביותר לבחירת עגלה היא קודם כל לקבוע סדר עדיפויות בתכונות שהכי חשובות לכם בעגלה החדשה שלכם, לצמצם את הבחירה לשתיים או שלוש עגלות שמצאו חן בעיניכם ולבחור ביניהן.

אם הגעתם עד כאן, אתם כבר בטח מבינים שהמותג ג'ואי הוא הרבה מעבר למה שנדמה לכם. לא בכדי הפכו העגלות הללו לאהובות במיוחד על קהל ההורים הישראלי, והפופולאריות שלו רק הולכת ומתרחבת. אם עדיין אינכם בטוחים, תוכלו בקלות למצוא ברשת המלצות של הורים אחרים ולמודי ניסיון, שישמחו לספר לכם על החוויה שלהם מהעגלה המתקדמת.  

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *