כאשר נולד לנו תינוק אנחנו חייבים לעשות הכול למען הרווחה וההתפתחות האישית שלו. קנייה של מוצרים לתינוקות שמותאמים אישית לשלב ההתפתחותי שלהם יכולה לאפשר לנו לשדרג את איכות החיים שלהם ולאפשר להם לגדול באופן בריא יותר. יש להבדיל בין מוצרים שתינוקות צריכים מבחינה בריאותית כמו למשל:

  • חיתולים
  • בקבוקים
  • מזרון מותאם
  • לול
  • בגדים

ועוד מוצרים דומים שנועדו לאפשר לתינוקות ליהנות מבריאות פיזית ובין מוצרים שנועדו לגרות את הדמיון של התינוק ולפתח אותו מבחינה מנטלית. פיתוח הילדים שלנו מבחינה מנטלית זה דבר חשוב מאוד ששווה להשקיע בו.

מוצרים לתינוקות – צעצועים שמעודדים התפתחות

מוצרים לתינוקות שיכולים להעשיר את התינוק מבחינה מנטלית ולעודד את ההתפתחות הקוגניטיבית והרגשית שלו הם צעצועים שונים. צעצועים אלו יכולים להיות רעשנים, ספרים, מוביילים, צעצוע שתומך בצעדים ראשונים ועוד… . כאשר אנחנו קונים צעצועים לילדים שלנו אנחנו צריכים לשים לב שאנחנו קונים להם פריטים שמתאימים לגיל שלהם. צעצוע שיתאים לתינוק בן 4 חודשים לא יתאים בהכרח לתינוק בן 11 חודשים.

למה חשוב לקנות מוצרי העשרה לתינוקות?

חשוב לקנות מוצרים לתינוקות שיעשירו את העולם שלהם ואת החוויות האישיות שלהם כי כך התינוק מתפתח והופך להיות מאושר יותר. ההתפתחות הרגשית והחוויה הרגשית של תינוקות חשובה לא פחות מכך שהם יאכלו אוכל בריא או יהיו נקיים והגייניים. אם אנחנו רוצים לפתח את התינוק שלנו אנחנו צריכים לקנות לו מוצרי העשרה שיכולים לאפשר לו ליהנות מסדר יום מעניין ומאתגר יותר.

בסופו של דבר כאשר אנחנו רוצים לגדל את התינוקות שלנו כמו שצריך לפי הספר אנחנו חייבים לקנות להם מוצרי העשרה שיאפשרו להם ליהנות מאורח חיים בריא ומעצים יותר. ככל שנשקיע יותר בתינוקות שלנו כך הם יתפתחו באופן טוב יותר ויאפשרו לנו לתמוך בתינוק שלנו ולהעצים אותו. השקעה בתינוקות שלנו מבחינה רגשית ופיזית תגרום להם להיות עם ביטחון עצמי גבוה יותר והרבה יותר יכולות להיות במצבים חברתיים שונים בחברת ילדים ומבוגרים כאחד כאשר יגדלו יותר.